Revenir au site

Okul Müdürünün yeni yıl dilekleri

2021 yılı için

Sevgili Veliler, Sevgili Çocuklar, Sevgili Öğretmenler ve Sevgili Asistanlar,

Her şeyden önce 2021’ in ilk gününde çocuklarınızı güven içinde bize emanet ederek bizi onurlandırdığınız için sizlere bir kez daha teşekkür etmek isterim. 10 yıldır birlikte çalışarak, çocuklarımızın sunduğumuz en iyi pedagojik alt yapıyla, Fransızca öğrenmelerini ortak amaç edinmiş bulunmaktayız.

2019/2020 yılında Fransız Eğitim Bakanlığı’nın onayını alarak sizlerle birlikte önemli bir adım attık ve artık 2020/2021 eğitim yılında Türkiye dahil (Ankara’da Charles de Gaulle Liseleri ile İstanbul’da Pierre Loti ve Petite Ecole) 14 ülkede 20'den fazla kuruluşu bir araya getiren ZESE (Güneydoğu Avrupa) bölgesinde yer alan AEFE'nin (Yurtdışında Fransız Eğitim Kurumu) güçlü bir ortağıyız.

Sevgili velilerimiz, çocuklarınızın eğitim anlamında tüm ihtiyaçlarını karşılayacağınız yeni bir 2021 yılı diliyorum. Bizlerin tek amacı da bunu en üst düzeyde sağlamaktır.

Bizimki gibi bir kuruluş, misyonu gereği sağlam ve motivasyonu yüksek bir eğitim ekibi, öğretmenler, asistanlar ve denetim olmadan başarılı olamaz. Eğitim ekibimizin ortak hedefi kendilerine emanet edilen çocukların başarısıdır ve bunun için hiçbir çabadan kaçınmamaktadırlar. Eğitimcilerimiz AEFE ile işbirliğimizin kendilerine sunacağı yeni eğitim ve mesleki gelişim olanaklarını takip etmekte ve halihazırda eğitimlerine devam etmektedirler. Yeni girdiğimiz 2021 yılında tüm öğretmenlerimize ve asistanlarımıza başarılar diliyorum.

Ve son olarak Petit Génie'nin tüm çocuklarına, güven içinde, dolu dolu faydalanacakları ve keyifli okul günleri geçirecekleri sağlıklı bir yıl dilerim.

Herkese mutlu bir 2021 dilerim!!!

Jean-Nicolas Lefilleul | Okul Direktörü

Tous Les Articles
×

Vous y êtes presque...

Nous venons de vous envoyer un e-mail. Veuillez cliquer sur le lien contenu dans l'e-mail pour confirmer votre abonnement !

OK