• "Birlikte yaşamayı ve birbirimize saygılı olmayı öğreniyoruz

  Yaşam alanları l Mutfak l Gerekli belgeler

 • Yaşam alanları

  "Bu güvenli alanlarda birbirimizi daha iyi tanımaya ve arkadaşlık kurmaya davet ediliyoruz…"

  Sınıflarımız geniş ve öğrencilerin özerk bir şekilde eşyalarını düzenleyebilmesi ve toplayabilmesi için tasarlanmıştır. Bahçe ortamı ise çocukların güvenlikleri düşünülerek hazırlanmıştır. Bahçede çocukların psikomotor gelişimlerini destekleyen ve iyi vakit geçirmelerini sağlayan oyuncaklar bulunmaktadır. Yerler darbeleri absorbe eden bir malzemeyle kaplı, güvenli bir şekilde eğlenebiliyoruz.

  Etraf (çıkışlar, kapılar, merdivenler…) çocukların kullanımı için güvenli hale getirilmiştir. Ana binanın ve 2.şubenin kantinleri çocukları yemek saatlerinde ağırlıyor. Aynı zamanda film ve çizgi film saatleri için büyük ekrana projeksiyon sistemiyle filmler yansıtılıyor.

   

 • Mutfak

  Standartlara uygun ve tam donanımlı, doğrudan okula bağlı mutfağımız

  Sefa Keskinoğlu

  Şefimiz Sefa ve asistanı okulun mutfağında her gün taze ve lezzetli yemekler hazırlıyorlar. Haftanın menüsünü görmek için buraya tıklayın.

  Mevsim ürünleri

  Aşçılarımız seçtikleri malzemelerin taze ve yaptıkları yemeklerin lezzetli olmalarına özen gösteriyorlar.

 • Gerekli belgeler

  Burada okul eğitimimle ilgili bütün gerekli bilgileri bulabilirsiniz

  Ayın menüsü

  Temmuz 2021

  Menüler şef aşçımız Sefa Keskinoğlu tarafından hazırlanıyor. Bu ay ne yiyeceğimi merak ediyorsanız, menümüzü indirebilirsiniz.

  İçtüzük

  2021 - 2022

  Bu belge okulun eğitim görevini başarıyla gerçekleştirebilmesi için uyguladığı kuralları ebeveynlerin bilgisine sunuyor. "Küçük Dahi"'ye çocuğunu kaydetmek isteyen ebeveynlerin bu belgeyi okuyup imzalamaları tavsiye edilinir. Belgeyi okumak için tıklayınız.

  Aile rehberi

  2020 - 2021

  Aile rehberimiz çocuklarını Küçük Dahi anaokuluna kayıt etmek isteyen ebeynler için tasarlanmıştır. Bu rehberde eğitim müfredatını, destekleyici önerileri ve tatil takvimini bulabilirsiniz.

  Ön kayıt formu

  2021 - 2022

  Çocuğunuzu anaokulumuza kaydetmek için karar verdiyseniz, ön kayıt formunu aşağıdaki tuşa tıklayarak indirin. Bize onu göndermeden önce imzalamayı unutmayın. Daha fazla bilgi ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

  Eğitim yılı tatil takvimi

  2021 - 2022

  Okula başlangıç: 6 Eylül 2021 Pazartesi. Okul son günü: 24 Haziran 2022 Cuma (ders bitiminden sonra). Takvimi aşağıdaki tuşa tıklayarak indirin.

Tous Les Articles
×