Revenir au site

Beneylu: Dijital İletişim Platformu

Küçük Dâhi’nin seçimi

· Beneylu,Dijital İletişim

Bir Dijital İletişim Platformu olan Beneylu’ya web üzerinden, bir bilgisayardan veya tabletten ulaşabilirsiniz. Beneylu, okul hayatıyla ilgili her etapta öğrencilere, öğretmenlere, velilere ve idareye eşlik etmek adına uygulamalar barındıyor. Bu makale size bu uygulama ile ilgili genel bilgiler sağlar ve nasıl çalıştığı ile ilgili de açıklamalar içermektedir.

Uygulamada bulunan sanal sınıflar, sınıf öğrencilerine dersleri çalışmalarına, bildiklerini ilerletmelerine yardımcı olduğu gibi, iletişim kurmalarını da sağlar. Her sınıfın dijital verilerinin merkezleşmesini sağlayan bu araç, aynı zamanda iletişimin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

« Mail » ve « Parent-teacher contact book » uygulamaları öğretmenler ve veliler arasında haberleşmeyi sağlar.

« Parent-teacher contact book » uygulaması, velileri bir sonraki eğitimsel aktiviteler üzerine bilgilendirir ve elektronik imza sistemiyle velilerin onay vermelerini sağlar.

« Task notebook » uygulaması, günlük olarak sınıfta gerçekleştirilen çalışmaların planlarını içerir. Aynı zamanda, öğrenciler öğrendiklerini pekiştirebilmeleri için sınıfta çalışılan konuyla ilgili içerikler ve aktiviteler içerir.

Bütün bu araçları ulaşabilmek için, aşağıdaki web adresinden öğretmeniniz veya idare tarafından verilen kullanıcı kimliği ve şifreyi kullanarak bağlanabilirsiniz.

« Using my username » sekmesinde kullanıcı kimliğinizi ve şifrenizi girip, dijital iletişim platformuna ulaşabilirsiniz. Eğer ilk defa bağlanıyorsanız, sistem sizden şifrenizi değiştirmenizi isteyecektir.

Tous Les Articles
×

Vous y êtes presque...

Nous venons de vous envoyer un e-mail. Veuillez cliquer sur le lien contenu dans l'e-mail pour confirmer votre abonnement !

OK